cena vinjete slovenija

kje kupiti paysafecard

Slovenci po "uspavanki" v Stožicah do točke proti …

slovenija grčija

Njen tekmec je bila Grčija, v slovenskem taboru pa poudarjajo, da gredo na vsaki tekmi na zmago, zato ni nič drugače proti Grkom. Toda račun se ni izšel, gostitelji so osvojili le točko. 90 + 3: konec tekme, ni bilo golov v Stožicah. 90. minuta: še tri minute upanja v sodnikovem podaljšku.

grčija - slovenija 0:0. odigrane tekme odigranetekme veČ tekem; slovenija: futsal a kvalifikacije za ep 2022. 12 : 1. več

Himna, Slovenija:Grčija, 14.9.2013 Eurobasket - YouTube

Grčija last minute počitnice, Grčija first minute počitnice 2021. Iz Ljubljane (letališe Brnik) lahko poletite z direktnimi tedenski čarterski poleti v Grčijo na otoke: Krf, Zakintos, Kefalonija, Lefkas ali Lefkada, Rodos, Kreta, Santorini, Karpatos, Samos, in Kos.. Iz Graza je direktni let na Kreto in Rodos.. Počitnice 2021 v Grčiji so zagotovo odlična izbira za vse tiste, ki

Slovenija z Grčijo brez golov v Stožicah - Delo

Slovenija, uradno Republika Slovenija, je evropska država z zemljepisno lego na skrajnem severu Sredozemlja in na skrajnem jugu Srednje Evrope.Slovenija meji na zahodu z Italijo, na severu z Avstrijo, na severovzhodu z Madžarsko in na vzhodu in jugu s Hrvaško.Leži na stičišču alpskega, sredozemskega, panonskega in dinarskega sveta.Površina 20.271 km² uvršča Slovenijo med srednje

Fantastični Oblak spomnil na Handanovića in …

Grčija – Slovenija0:0 (0:0) Kosovo – Moldavija 1:0(1:0) Kastrati 31. NOGOMET SLOVENIJA GRČIJA LIGA NARODOV MATJAŽ KEK. NATISNI. SORODNI ČLANKI. V Atene z reprezentanco odpotoval tudi Jan Oblak. Josip Iličić v 94. minuti popeljal Slovenijo do nove zmage. Mladi Slovenci remizirali z aktualnimi evropskimi podprvaki

Grčija - Počitnice.si

Odnosi Slovenija - Grčija. Koronavirus (SARS-CoV-2) Aktualne informacije in navodila najdete na strani Koronavirus (SARS-CoV-2). Se želite cepiti proti covid-19? Prijavite se! Na pametne telefone si namestimo aplikacijo #OstaniZdrav, ki nam sporoči, ali smo bili v stiku z okuženo osebo.

Počitnice turistična agencija - Počitnice.si

O portalu. Vsi športni prenosi v živo na slovenski kanalih. Preizkusi brezplačno mobilno aplikacijo. TV Spored

Veleposlaništvo RS Atene

Najbolj sveže in aktualne novice iz Slovenije in sveta, intervjuji, kolumne, odlične zgodbe iz sveta športa, avtomobilov in trendov

Športni prenosi v živo

Grčija: dodatna opozorila. 1. Od 18. 7. 2020 je v Grčiji obvezna uporaba mask tudi v trgovinah. Ostaja obvezna uporaba 15.07.2020 . Ciper: Slovenija ostaja na listi A. Ciper je ažuriral kategorizacijo držav, glede na aktualno stanje COVID-19 v posamezni državi . Veleposlaništvo Republike Slovenije Atene.

Slovenija - Wikipedija, prosta enciklopedija

Slovenija je v Stožicah odigrala prvo tekmo v drugi izvedbi Lige narodov. Tekmec je bila reprezentanca Grčije, ki je naši nogometaši v zgodovini sploh še niso premagali. Tudi tokrat je bilo tako. Pred praznimi tribunami sta se tekmeca razšla brez zmagovalca (0:0). Naša reprezentanca je nastopila v zelo spremenjeni zasedbi. V Ljubljano niso dopotovali Josip Iličić, kapetan Bojan Jokić

Odnosi Slovenija - Grčija | GOV.SI

Liga narodov: Slovenija in Grčija brez golov v …

Grčija (grško Ελλάδα, Elláda), uradno Helenska republika (grško Ελληνική Δημοκρατία, Elliniki Dimokratia), znana že od antičnih časov kot Hellas (grško Ελλάς, Ellas), je država v jugovzhodni Evropi.Po podatkih popisa 2011 ima Grčija okoli 10,8 milijona prebivalcev. Glavno in največje mesto so Atene, Solun pogosto navajajo kot soglavno mesto.